Biz Kimiz?

Kurucu olan Serkan KÜLAHCI 1995 yılı Çukurova Peyzaj Mimarlığı mezunudur. 1997 yılı 2000 yılları arasında Peyzaj sektöründe çalışmış bulunup, daha sonra farklı sektörlerde farklı hizmet alanlarında çalışmış olup 2012 yılı mayıs ayında peyzaj sektörüne "Yaşam için Yeşil" diyerek asıl mesleği olan Peyzaj Mimarlığına dönme kararı alan kurucumuz, ilk hydroseeding yatırımı yaparak peyzaj sektöründeki önemli bir boşluğu doldurmuş bulunmaktadır.

Point Peyzaj Mimarlığı olarak yeniliğe açık, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan bir anlayışla peyzaj sektöründe emin adımlarla ilerlemekteyiz. Farkımız Peyzaj Mimarı yönetimindeki Gaziantep' teki tek olan firmamızın sektöre ve işlerine profesyonel bakış açısıdır. 

Müşterilerimize bu web sitemiz aracılığı ile yaptığımız işleri ve yapabileceklerimiz konusunda bilgiler vermeyi umuyoruz. Mutlaka sizinde ihtiyaçlarınızı çözebilecek ve karşılayabilecek olduğumuzu biliyoruz.

Yaşamınızdan yeşili ve bitkileri eksik etmeyin, bizi takip etmeye devam edin...

 

Saygılarımızla,

Serkan KÜLAHCI
 Peyzaj Mimarı

Misyonumuz
Mesleğimizin tüm sorumluluğuna sahip çıkarak, müşterilerimizin talep ve değerleri ile birlikte tüm doğayı kucaklayacak projeler üreterek ülkemizde ve dünyada haklı bir yer edinebillmektir.
Vizyonumuz
Teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak çevre ve ekolojik dengeye tasarımlarımız ve projelerimizle katkıda bulunmaktır.