Name: Suzani Güler

Email: gulersuzani@gmail.com

Comments: Merhaba!
Malatya’daki ocağımızdan DİYABAZ taşının plaka üretimlerini yapıyoruz. Taşımızın projelere yazılması/yazdırılması, projelerde uygulanması konusunda müşteriler temin etmenizi ve temin edeceğiniz müşterilerin satış sözleşmesine yazılacak diyabaz levha m2 satış fiyatları üzerinden %10 oranında kar payı vermeyi teklif ediyoruz.
Bundan başka; diyabaz taşımızın nihai ürünlerini taahhüdüz altındaki peyzaj işlerinde, binaların iç-dış cephe duvar ve zemin kaplama işleri ile yüzme havuzu iç-dış mekanları kaplama işlerinde kullanmanız halinde ise; piyasa satış fiyatlarımız üzerinden %10 oranında indirim yaparak firmanıza katkıda bulunabileceğimiz de bilmenizi isteriz.
Sizlerinde çözüm ve işbirliği odaklı değerli fikirlerinizi ve farklı tekliflerinizi öğrenmekten çok memnun olacağız.
Projelerde diyabaz taşımızın kullanarak veya kullanılmasını teşvik ederek ülke kaynaklarımızın değerlendirilmesi ve bu vesile ile istihdam sağlanması konusunu da göz önünde bulunduracağınızdan ve gerekli hassasiyeti göstereceğinizi umut eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.
Saygılarımızla,
NOTLAR :
1) Diyabaz doğal taşı nihai ürünleri Kayseri fabrika teslimidir.
2) Teklifimizle ilgilenmeniz halinde diyabaz taşı kullanım alanları ve teklifimiz hakkında daha detaylı bilgi verilecektir.
3) Diyabaz ve diğer doğal taşlarımıza ait nihai ürün ve blok resimleri için www.diyabaz.ticiz.com sitemizi ziyaret ediniz.
DİYABAZ TAŞININ ÖNE ÇIKAN TEKNİK ÖZELLİKLERİ, KULLANIM ALANLARI, FABRİKA TESLİMATLARINI YAPABİLECEĞİMİZ PLAKA EBATLARI:
Malatya diyabazı orta-koyu yeşil ve siyahımsı-yeşil renk tonlarına ve homejen ve desenli seleksiyonlara sahip, mağmatik kökenli, fiziko-mekanik özellikleri diğer bütün doğal taşlardan oldukça iyi, hijyenik, dekoratif, çizilmez (6,5 mohs sertliğinde), estetik bir taştır.
Diyabaz taşının basınç dayanımı yüksek (1950 kg/cm2), donma-çözünme kaybı (% 0,5) ve Los Angeles aşınma kaybı oldukça düşük (% 0,15) olduğundan; park, bahçe, meydan, yol, yürüyüş yolu, tretuvar, süs havuzu, alt ve üst geçit merdiven basamağı kaplamalarında 3-10 cm kalınlığında diyabaz plaklar kullanılır. 2-3 cm kalınlığındaki cilalı diyabaz plakları ise binaların iç ve dış mekanlarının duvar-zemin-merdiven kaplamalarında; diyabaz taşının su emme kapasitesi % 0,15 olduğu için hijyenik özelliğini karşılamasından dolayı da yüzme havuzlarının zemin ve iç duvarlarının kaplamasında ve havuz dış mekanlarının kaplamasında tercih edilen bir doğal taştır.
Fabrika teslimi diyabaz ürünlerimizin ebat aralıkları ise aşağıdaki açıkladığımız gibidir:
Standart imalat için ebatlar : (2-4) cm , En : (10-40) cm, Boy : ( 30-80) cm
Özel imalat için ebatlar : (5-10) cm , En : (40-50) cm, Boy : ( 50-100) cm
Diyabaz merdiven basamağı ve rıht ebatları : (2-3) cm x (25-35) x ( 80-160) cm
Diyabaz plakalarına yapabilidiğimiz yüzey işlemleri : (2-4) cm kalınlığındaki diyabaz plakalarının yüzeylerine cila, patinato, honlama, kumlama, yakma, kumlama+patianto yüzey işlemleri yapılır.

Suzani Güler
Ortak / Genel Koor
Gsm : 0532 690 06 65
LİMİT Diyabaz, Bazalt, Monzonite Plaka ve Blok Üretimi Dış Tic. A.Ş.