Gaziantep’ te  Burç kavşağı Kilis istikametinde bulunan fidanlığımızla; 3.500 m2’lik alanda ithal ve yerli ağaç/ağaççık, çalı, perrenial, yer örtücü ve sarılıcı bitki stoğuyla sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Klasik çalışma şeklinden ziyade sizlerin istedikleri konsepte göre çalışmalar yapıyoruz. Tema ağırlıklı çalışmaya özen gösteriyoruz. Sizinde bahçenizde Tropik, çöl veya kelebek bahçesi olarak tasarlayıp uygulayabiliriz.

Müteahhit ve Site yönetimlerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik büro tescilli firmamız, Belediye Ruhsat Projelerinden, yapısal ve bitkisel peyzaja kadar her konuda çözümler sunuyoruz.

Bitkiler pahalı ve canlı materyaller oldukları için peyzaj alanlarında bakım kurulumdan sonraki en önemli konu bakımdır. Mevsimine göre budama, ilaçlama gibi uzmanlık gereken işlemlerin yapılması gerekir. Şayet yapılmazsa  bahçeniz istemediğiniz bir görünüme kavuşabilir. Bakılırsa bağ bakılmazsa dağ olur sözünü hatırlatalım. Bahçenizi uzman ellere teslim edin.

Düşük işgücü, hızlı kurulum ve düşük maliyetli Sulu Tohumlama Sistemi ile günde 3.500 m2 alanı çimlendirebilirsiniz. Bu avantajlı teklifimizin detaylarını öğrenmek için irtibata geçmeyi unutmayın.

Dikey bahçelerden, yosun duvarlara, terrariumlardan, özel kaktüs ve succulent bitkilere kadar tüm özel çalışmaları içermektedir. Gerek kurumsal hediyeliklerinizi, gerekse de düğün şekerleri yerine bitki hediye edebilirsiniz. Sizin için bir çok alternatif mevcut.

Biz mesleğini ve üretmeyi seven Profesyonel Peyzaj Mimarlarıyız.

M. Uğurlu

Bozkıra sihirli dokunuşları ile hayat veren ve bizlere keyifli ve görsel açıdan ferah bir bahçe kazandıran "Point Peyzaj Mimarlığı" na ve Peyzaj Mimarı "Serkan Beye" emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz...(UĞURLU AİLESİ)

Doğayı yaşamınıza getiriyoruz.

Siz ilgilendiğinizi konuyu bildirin, sizi arayalım.

Herhangi Bir Alan Bulunamadı.