Atölye ve Kreatif işlerimizin markası TERRAPOINT...

logolar terrapoint

Trendleri ve sektördeki yenilikleri sürekli olarak takip ettiğimiz için şehrimize ve bölgemize bu yenilikleri sunmaya gayret ediyoruz.

Gaziantep' teki en zengin succulent ve kaktüs çeşitlerine sahibiz. Bunların dışında son dönemlerde trend olan Terrarium ve kokedama çalışmaları yapıyoruz. Gerek kurumsal firmaların gerekse de bireysel hediyelik olarak sunulan çalışmalarımız oldukça yoğun ilgi görmektedir. Terrarium yapımı ile ilgili bahar aylarında workshop çalışmalarına başlıyoruz. Konu ile ilgili sitemizden ve başka mecralardan duyurusunu yapacağız.

İç mekanda uygulamalarını yaptığımız Yosun Duvarlar, mekanda hem akustik anlamda fayda sağlarken görsel zenginlik katmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için aramayı unutmayın.

Tabii ki hem iç mekan, hemde dış mekanda görsel bir show olan Dikey Bahçeler de uygulama alanlarımız içindedir. Zengin bitki çeşitlerinin kullanıldığı Dikey Bahçeler, ortamda canlılık taze hava ve görsel zenginlik katmaktadır.

Mekanların en önemli detaylarından birisi de saksılardır. Saksılar kullanım yerine göre çeşitlenmiştir. Toprak, Fiber, Plastik ve Beton gibi malzemelerden üretilen saksılar için bilgi almayı unutmayın.

Atölye Çalışmalarımız